PODRUČNI FUDBALSKI SAVEZ PRIJEDOR

Kralja Aleksandra 33; Prijedor; tel/fax 052/234-433

08.04.2013.

Rezultati odigrahih kola III i IV Lige PFS Prijedor

Rezultati 13.kola III Lige PFS Prijedor

FK Bratstvo (Kozarac) 0 - 0 FK FSA (Prijedor)
FK Rudar (Blagaj) 1 - 1 FK Gomjenica Celpak (Prijedor)
FK Radnik (Kozarska Dubica) 2 - 1 FK Kozara (Donji Orlovci)
FK Knežopoljac (Knežica) 2 - 0 FK Plamen (Donje Vodičevo)
FK Podgrmeč (Oštra Luka) 1 - 1 OFK Sloga (Rakelići)
FK Partizan (Kostajnica) 1 - 0 OFK Berek 1975 (Prijedor)


Rezultati 16.kola IV Lige PFS Prijedor

FK Moštanica (Božići) 2 - 0 FK Tukovi
OFK Rasavci 1 - 1 FK Slaven (Dobrljin)
FK Željezničar (Ravnice) 0 - 0 FK Svodna
FK Ljubija 1 - 0 FK Trnopolje
FK Omladinac (Draksenić) 3 - 1 FK Blatna
FK Brzi (Busnovi) 3 - 0 FK Kiseljak (Koprivna)

25.03.2013.

odigrano 14. kolo 4. Lige PFS Prijedor

Rezultati:
FK Brzi (Busnovi) 3 - 2 FK Trnopolje
FK Kiseljak (Koprivna) 2 - 0 FK Blatna
FK Željezničar (Ravnice) 5 - 0 FK Tukovi
OFK Rasavci 1 - 1 OFK Mrakovica (Kozaruša)

18.02.2013.

NOVI RASPORED OMLADINSKE LIGE BIH - GRUPA ZAPAD

Novi raspored Omladinske lige grupa Zapad možete preuzeti ovdje.
Nove tabele omladinske lige BIH Grupa Zapad (bez ekipa Bratstvo- isključena iz takmičenja i Kolibri- odustala od takmičenja) a u skladu sa Članom 64. Pravilnika o takmičenju FS/NS BIH:
JUNIORI;


KADETI:
13.02.2013.

bilten 15. kola omladinske lige BIH grupa Zapad

bilten 15. kola možete preuzeti ovdje.
Bilteni slijedećih kola će biti objavljivani na stranici PFS Prijedor.

10.02.2013.

FSP Prijedor proglasio najuspješnije u 2012. godini

Fudbalski savez područja Prijedor za najboljeg fudbalera u 2012. godini proglasio je kapitena premijerligaša BiH Rudar Prijedora Borislava Mikića. Pehar sa tradicionalne manifestacije ’’Fudbal godine’’, u organizaciji pomenutog saveza, održane u prisustvu brojnih gostiju u hotelu ’’Prijedor’’, ponijela je i najuspješnija ekipa - FK Omarska, jesenji prvak Regionalne lige Republike Srpske, grupa ’’Zapad’’.

- Svakako da mi je drago što sam se, poslije dugih godina odsustva iz sredine u kojoj sam ponikao vratio u nju da pomognem svojim ’’rudarima’’, a da taj moj trud fudbalski ljudi Prijedora cijene. Potvrdili su to dodijelivši mi ovo vrijedno priznanje, na kojem im se zahvaljujem - istakao je Borislav Mikić.

Za najboljeg trenera proglašen je Milenko Vuleta, koji sa uspjehom vodi Omarsku, epitet sportskog radnika ponio je Dragan Graonić (OFK Željezničar, Ravnice), a plakete su dobili još u seniorskoj konkurenciji i najbolji golman Slaviša Stupar (Kozara, Donji Orlovci), najbolji mladi igrač Vladan Reljić (Borac, Kozarska Dubica), najbolja fudbalerka Mladena Vejnović (ŽFK Mladost-Poljavnice, Novi Grad), najbolji omladinski fudbaler Neven Adžić (Rudar Prijedor), najuspješniji omladinski golman Dejan Inđić (Rudar Priejdor), najbolji omladinski trener Mladen Parhamov (Rudar Prijedor), ujedno i omladinski pogon Rudar Prijedora, te najuspješniji sudija Sreten Udovičić, najmlađi sudija Nebojša Ugrenović i najperspektivniji među djeliocima pravde Luka Bilbija.

Pregaoci ’’najvažnije stvari na svijetu’’: Milan Milunović (Rudar Prijedor), Željko Torbica (Gomjenica, Priejdor), Nebojša Rakić (Blatna), Radenko Radić (Slaven, Dobrljin), Dragan Burazor (Borac, K.Dubica), Radoslav Špirić (ŽFK Mladost-Poljavnice), Jesenko Trbojević (Svodna), Selim Ekić (Rudar, Blagaj(), Darko Banjac (Knežopoljac, Knežica), Borislav Grahovac (Radnik, Kozarska Dubica) i Boško Torbica, direktor Javne ustanove sportska dvorana ’’Mladost’’ nagrađeni su priznanjem za poseban doprinos u razvoju fudbala, dok je za ovakvo djelovanje za osam klubova namijenjena plaketa Partizan (Kostajnica), Slaven (Dobrljin), Trnopolje, Radnik, Omladinac (Draksenić), Moštanica (Božići), Bratstvo (Kozarac), dodijeljena i za još 13 ekipa, prvaka protekle sezone ili u jesenjem dijelu tekuće u nekoj od uzrasne kategorije, od pionirske do seniorske. To su: OFK Brdo (Hambarine), najbolji u Trećoj područnoj ligi FSP Prijedor, FSA Prijedor-prvak Četvrte lige FSP Prijedor, zatim najuspješniji u ligama Saveza kod pionira - Rudar Prijedor, grupe 2 - Radnik, kadeta - FSA Prijedor, grupe 2 -Moštanica, za sezonu 2011/2012, te jesenji prvaci u ovoj: Sloboda (Novi Grad) - šampion Prve lige Republike Srpske, Plamen - kvalitenije područne i OFK Željezničar, drugorazredne područne, , pionirski sastavi Rudar Prijedora i Podgrmeča (Oštra Luka), kao i kadetski FSA Prijedor i prijedorski Berek 1975.

Plaketa za razvoj fudbalskog sporta pripala je trenerima: Velimiru Stojniću (Rudar Prijedor), Zoranu Pecalju (Kozara), Željku Bošćanu (Plamen), Branislavu Kovačeviću (OFK Željezničar), Mili Stančiću (Knežopoljac), Vladi Koturu (Borac) i Davoru Pekiji (ŽFK Mladost-Poljavnice), te fudbalskim radnicima Predragu Šorgi i Rešidu Crnaliću (obojici iz Rudar Prijedora), Slobodanu Stuparu (Kozara) i Milanu Šuvaku iz dubičkog Borca.

Diplomama se FSP Prijedor za predan rad u protekloj godini zahvalio trenerima u omladinskom stručnom dijelu Srđanu Marjanoviću (Rudar Prijedor) i Milanu Drljiću (Borac), najmlađim igračima Žarku Pecalju (Kozara), Ivanu Zoriću (OFK Željezničar), i Siniši Gašiću (Ravan, Međeđa), kapitenu Gomjenice Darku Tadiću, golmanima seniorskih timova Milanu Kondiću (Sloboda), Nikoli Karanoviću (OFK Željezničar), Mladenu Tonkoviću (Borac), Danku Milankoviću (Ravan), Zoranu Vranješu (Sloga, Rakelići), omladinskim čuvarima mreže Nemanji Petroviću (Rudar Prijedor), Marku Mišiću (Borac) i Saši Jeriniću (Ravan), perspektivnim sudijama Zoranu Grbiću i Danijelu Mandiću, najmlađem sudiji Vlastimiru Mikanoviću iz Omarske i članu Uprave Sloge Veljku Dragiću.


Stariji postovi

PODRUČNI FUDBALSKI SAVEZ PRIJEDOR
RUKOVODSTVO SAVEZA

<< 04/2013 >>
nedponutosricetpetsub
010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
282930


OMLADINSKA LIGA BIH GRUPA ZAPAD 2012/13
KLIKNI OVDJE ZA LINK OMLADINSKE LIGE BIH GRUPA ZAPAD

TABELA III LIGE PFS PRIJEDOR
1 FK Kozara(D.Orlovci) 21 12 5 4 37 22 15 41
2 FK Gomjenica (Prijedor)21 11 4 6 36 18 18 37
3 FK Knežopoljac (Knežica)21 11 3 7 31 18 13 36
4 FK Plamen (D.Vodičevo) 21 10 4 7 45 32 13 34
5 OFK Sloga (Rakelići) 21 9 6 6 30 30 0 33
6 FK Bratstvo (Kozarac) 21 10 4 7 26 28 -2 31
7 FSA Prijedor (Prijedor) 21 9 2 10 39 37 2 29
8 FK Berek 1975 (Prijedor)21 8 3 10 31 33 -2 27
9 FK Partizan(Kostajnica) 21 7 6 8 32 35 -2 27
10 FK Podgrmeč(O.Luka) 21 7 3 11 31 37 -6 24
11 FK Rudar (Blagaj) 21 6 6 9 39 47 -8 24
12 FK Radnik (Kozarska Dubica)21 2 2 17 22 62 -40 8

TABELA IV LIGE PFS PRIJEDOR
1 FK Slaven (Dobrljin) 22 17 5 0 73 24 49 56
2 FK Željezničar (Ravnice)22 18 3 1 70 12 62 55
3 FK Svodna (Svodna) 22 14 4 4 67 19 48 46
4 FK Ljubija 22 12 2 8 33 37 -4 38
5 FK Brzi 22 11 0 11 37 44 -7 33
6 FK Omladinac 22 9 5 8 34 38 -4 32
7 FK Trnopolje 22 8 5 9 33 40 -6 29
8 FK Mrakovica (Kozaruša)22 7 7 8 47 43 4 28
9 FK Rasavci 23 6 5 12 29 52 -23 20
10 FK Blatna (Blatna)23 5 4 14 28 55 -27 19
11 FK Kiseljak (Koprivna) 22 5 3 14 27 53 -26 15
12 FK Moštanica (Božići) 22 4 3 15 20 50 -30 15
13 FK Tukovi 22 3 4 15 20 57 -37 10

RASPOREDI TAKMIČENJA
Raspored takmičenja 3.lige

Raspored takmičenja 4.lige


Raspored takmičenja omladinske lige PFSPD

POPULARNI LINKOVI
fsrs.org
rs-sport.org
nfsbih.ba
Google.ba
BROJAČ POSJETA
5595
ljubitelja fudbala na stranici !

Powered by Blogger.ba